
Циркуляційний насос із мокрим ротором IMP PUMPS (Словіння) тришвидкісної нарізної серії GHN SOL 25/60-180
3 583 ₴
- В наявності
- Код: 979523361
+380 (67) 321-94-73
- +380 (67) 321-94-73
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Нарізні 3-швидкісні насоси для сонячних колекторів.
Нарізні циркуляційні насоси з трьома швидкостями. Підходять для країн за межами ЄС. Циркуляційні насоси серії GHN застосовуються для перекачування рідких середовищ у системах водяного опалення, кондиціонування повітря та вентиляції. Насоси представлені у двох виробленнях: одинарні та здвоєні насосні агрегати, швидкість обертання яких регулюється за допомогою перемикача.
| КОД | ТИП | EII | МОНТАЖНА ДЛИНА L [МММ] | ТРУБНЕ ЗАСТОСУВАННЯ | ЧАСТОТА ( ГЦ) | PMAX [W] | НАПРЯЖЕННЯ [В] | МАКС. ТЕМПЕРАТУРА (С) |
| 979523356 | GHN SOL 15/40-130 | 130 | Rp ½ | 50 | 75 | 1~230 V | 110 | |
| 979523829 | GHN SOL 20/40-130 | 130 | Rp ¾ | 50 | 75 | 1~230 V | 110 | |
| 979523357 | GHN SOL 25/40-130 | 130 | Rp 1½ | 50 | 75 | 1~230 V | 110 | |
| 979523359 | GHN SOL 15/60-130 | 130 | Rp ½ | 50 | 90 | 1~230 V | 110 | |
| 979523830 | GHN SOL 20/60-130 | 130 | Rp ¾ | 50 | 90 | 1~230 V | 110 | |
| 979523360 | GHN SOL 25/60-130 | 130 | Rp 1½ | 50 | 90 | 1~230 V | 110 | |
| 979523362 | GHN SOL 15/70-130 | 130 | Rp ½ | 50 | 140 | 1~230 V | 110 | |
| 979523358 | GHN SOL 25/40-180 | 180 | Rp 1½ | 50 | 75 | 1~230 V | 110 | |
| 979523361 | GHN SOL 25/60-180 | 180 | Rp 1½ | 50 | 90 | 1~230 V | 110 | |
| 979523364 | GHN SOL 25/70-180 | 180 | Rp 1½ | 50 | 140 | 1~230 V |
110
|




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMP PUMPS |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 5.5 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Пропускна здатність | 4.5 куб.м/год |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 25 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга мережі | 230 В |
| Перекачувані середи | вода гаряча, для сонячних колекторів |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Основні | |
| Потужність | 0.09 кВт |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 583 ₴
