Oпис
Насоси серії ТОР рекомендуються для підіймання чистої води без наявності абразивних частинок. Використані конструктивні рішення забезпечують простоту в експлуатації й безпеку функціонування, завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню вала. Ці насоси особливо придатні для осушення затоплених приміщень невеликого об'єму, у надзвичайних ситуаціях, як-от: (поміщення, підвали, бокси), перероблення побутових стійок, (стиральні та посудомийні машини), для осушення невеликих каналізаційних відстійників.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ
Насоси серії ТОР підходять для дренажу чистої, без абразивних частинок, води. Застосовані конструктивні рішення забезпечують простоту в експлуатації та безпеку функціонування насоса, завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню вала.
Вони рекомендуються для екстреного осушення невеликих затоплених об'єктів (жовті приміщення, підвали, бокси), відведення побутових стійок (від пральних і посудомийних машин), для спорожнення невеликих накопичувальних колодців.
РОБОДІльний ДІАПАЗОН
- Продуктивність до 360 л/хв (21,6 м3/год)
- Напор до 15,5 м
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЗБЕРІГАННЯ
- Глибина занурення:
— до 3 м для TOP 1-2-3
— до 5 м для TOP 4-5
(з кабелем електроживлення відповідної довжини) - Температура рідини до +40 °C (Температура рідини до +90 °C короткочасно до 3 хвилин)
- Проходження твердих частинок у зваженому стані до 10 мм
- Мінімальний рівень осушення:
— до 14 мм для TOP 1-2-3
— до 30 мм для TOP 4-5 - Тривалий режим роботи електродвигуна S1
ВИКОРИСТАННЯ І НІМИ БЕЗПЕКИ
До комплекту насосів входять:
— кабель живлення завдовжки 5 м TOP 1-2-3
— кабель живлення завдовжки 10 м TOP 4-5
— зовнішній поплавцевий вимикач
Запчастини та комплектуючі до насосів є в наявності та під замовлення

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 4.5 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальний рівень занурення при безперервному режимі роботи | 14 мм |
| Потужність електродвигуна | 0.25 кВт |
| Перекачувана рідина | вода з піском, дренажні води, забруднена вода, чиста вода |
| Розмір твердих частинок | 10 мм |
| Характеристика електродвигуна | однофазний |
- Ціна: 5 380 ₴




