Опис Pedrollo TRITUS TRm 1.5 занурювальний каналізаційний насос із різальним механізмом
Pedrollo TRITUS TRm 1.5 занурювальний каналізаційний насос із різальним механізмом
Насоси серії TRITUS з подрібнювачем, виготовлені з товстостінного чавуну, що характеризується високою міцністю, стійкістю до абразивного впливу та довговічністю. Насоси обладнані подрібнювачем із загартованої неіржавкої сталі, що дає змогу подрібнювати тверді частинки та волокна, що містяться в стічних водах побутового та комунального секторів, для подальшого перекачування під тиском у каналізаційній системі через трубам малого діаметра.
Насос для відкачування сточних вод Pedrollo TRITUS використовується в централізованих системах побутового та промислового призначення, для перекачування сильно забрудненої рідини. Модель гарантує високий рівень потужності у разі безперебійного функціонування.
Робочий діапазон
- Продуктивність до 120 л/хв (7,2 м3/год)
- Напор до 23 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 10 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C
- Мінімальний рівень осушення 50 мм
- Мінімальний рівень занурення за безперервного режиму роботи: 300 мм для TR 0.75-1.1, 350 мм для TR 1.5-2.2
Виготовлення
- Кабель електроживлення завдовжки 10 м
- Зовнішній поплавцевий вимикач і електричний пульт для однофазних версій
Робочі характеристики та технічні дані

Конструктивні характеристики

Габаритні розміри та вага

Типова схема монтажу
(тільки для однофазної версії)

Споживаний струм

Запчастини та комплектуючі до насосів є в наявності та під замовлення

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 38 кг |
| Вид насоса | Фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Максимальний напір | 25 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Мінімальний рівень занурення при безперервному режимі роботи | 350 мм |
| Патрубки | 40 мм |
| Перекачувана рідина | вода з піском, ґрунтові води, дренажні води, забруднена вода, каналізаційні води, суміш води з мулом, стічні води, чиста вода |
| Тип робочого колеса | Відкритого типу з ріжучим механізмом |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 424 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні | |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 53 192 ₴



