Заглибний дренажний (фекальний) насос PEDROLLO VXm 8/35-N Педролло
Занурливі електронасоси VX рекомендуються для застосування в побутовому секторі, комунальному господарстві та промисловості, у всіх випадках, коли у суспензії є тверді частинки, наприклад, для перекачування води в суміші з брудом, ґрунтовими та поверхневих вод. Рекомендується використовувати ці насоси для осушення затоплених приміщень, як-от підвали, підземні гаражі, автомийки, для відкачування побутових стоків, спорожнення каналізаційних відстійників, відведення бруду. Ці насоси вирізняються надійністю роботи в автоматичному режимі під час використання в стаціонарному варіанті.
Опис
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ
Заглибні електронасоси VX рекомендуються для застосування в побутовому секторі, комунальному господарстві та промисловості, у всіх випадках, коли у суспензії є тверді частинки, наприклад, для перекачування води в суміші з брудом, ґрунтових і поверхневих вод. Рекомендується використовувати ці насоси для осушення затоплених приміщень, як-от підвали, підземні гаражі, автомийки, для відкачування побутових стоків, спорожнення каналізаційних відстійників, відведення бруду. Ці насоси вирізняються надійністю роботи в автоматичному режимі під час використання в стаціонарному варіанті.
РОБОДІльний ДІАПАЗОН
- Продуктивність до 650 л/хв (39 м3/год)
- Напор до 14 м
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЗБЕРІГАННЯ
- Глибина занурення до 5 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C
- Проходження твердих частинок у зваженому стані:
— до Ø 40 мм для VX/35-N
— до Ø 50 мм для VX/50-N - Мінімальний рівень занурення за безперервного режиму роботи:
— 280 мм для VX/35-N
— 300 мм для VX/50-N
ВИКОРИСТАННЯ І НІМИ БЕЗПЕКИ
Кабель електроживлення завдовжки:
— 5 м для VX8-10/35-N, VX8-10/50-N
— 10 м для VX15/35-N, VX15/50-N
Зовнішній поплавцевий вимикач для однофазних версій
Запчастини та комплектуючі до насосів є в наявності та під замовлення

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 9 м |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Вага | 12.9 |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Максимальна продуктивність | 21 м3/годину |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Мінімальний рівень занурення при безперервному режимі роботи | 280 мм |
| Потужність електродвигуна | 0.55 кВт |
| Обороти двигуна | 2900 об/хв |
| Патрубки | 40 мм |
| Перекачувана рідина | вода з піском, ґрунтові води, дренажні води, забруднена вода, суміш води з мулом, стічні води, чиста вода |
| Розмір твердих частинок | 40 мм |
| Тип робочого колеса | Vortex |
| Характеристика електродвигуна | однофазний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 406 мм |
| Ширина | 243 мм |
- Ціна: 12 479 ₴




