Заглибний дренажний (фекальний) насос PEDROLLO BCm 15/50-N
Заглибні електронасоси BC рекомендуються для дренажу забруднених стічних вод у побутовому секторі та комунальному господарстві. Вони обладнані ДВХКАНАЛЬНИМ робочим колесом із неіржавкої сталі, що забезпечує перекачування рідини з наявністю у суспензії коротковолокнистих твердих частинок розмірами до Ø 50 мм. Насоси призначені для відведення стічних і каналізаційних вод, суміші води з мулом, поверхневих і ґрунтових вод на таких об'єктах, як-от дачі, котеджі, індивідуальні житлові будинки. Ці насоси вирізняються надійністю роботи в автоматичному режимі під час використання в стаціонарному варіанті.
Опис
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ
Заглибні електронасоси BC рекомендуються для дренажу забруднених стічних вод у побутовому секторі та комунальному господарстві. Вони обладнані ДВХКАНАЛЬНИМ робочим колесом із неіржавкої сталі, що забезпечує перекачування рідини з наявністю у суспензії коротковолокнистих твердих частинок розмірами до Ø 50 мм. Насоси призначені для відведення стічних і каналізаційних вод, суміші води з мулом, поверхневих і ґрунтових вод на таких об'єктах, як-от дачі, котеджі, індивідуальні житлові будинки. Ці насоси вирізняються надійністю роботи в автоматичному режимі під час використання в стаціонарному варіанті.
РОБОЧИН ДИАПАЗОН
- Продуктивність до 750 л/хв (45 м3/год)
- Напор до 15 м
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЗБЕРІГАННЯ
- Глибина занурення до 5 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C
- Проходження твердих частинок у зваженому стані до 50 мм
- Мінімальний рівень занурення за безперервного режиму роботи 300 мм
ВИКОРИСТАННЯ І НІМИ БЕЗПЕКИ
- Кабель електроживлення завдовжки:
— 5 м для BC10/50-N
— 10 м для BC15/50-N - Зовнішній поплавцевий вимикач для однофазних версій
Запчастини та комплектуючі до насосів є в наявності та під замовлення

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 15 м |
| Вага | 16.5 |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Максимальна продуктивність | 45 м3/годину |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Потужність електродвигуна | 1.1 кВт |
| Обороти двигуна | 2900 об/хв |
| Патрубки | 50 мм |
| Перекачувана рідина | вода з піском, ґрунтові води, дренажні води, забруднена вода, суміш води з мулом, стічні води, чиста вода |
| Розмір твердих частинок | 50 мм |
| Тип робочого колеса | Двоканальне |
| Характеристика електродвигуна | однофазний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 446 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 16 165 ₴




