
Універсальні з'єднання T.I.S service (Італія) N334 TIS4 DN350 PN16 (ДУ350 РУ16) ТІС
17 232 ₴
- В наявності
- Код: N334 TIS4
- +380 (67) 321-94-73
La T.I.S. SERVICE S.P.A — італійська компанія є світовим лідером із виробництва високоякісної трубопровідної арматури для систем водопостачання, каналізації, пожежогасіння, опалення й газопостачання.
На сьогодні T.I.S. GROUP має широку виробничу лінійку, як-от: засувки типу «батерфляй», зворотні клапани, засувки з погумованим клином, випускні повітряні клапани, гідравлічні регулювальні клапани, фільтри грубого очищення, чавунні та поліетиленові з'єднувачі, поліетиленові клапани та фітинги для з'єднання пластмасових і сталевих труб.
Важливим моментом є те, що La TIS S SERVICE прагне постійно удосконалити якість продукції, що виробляється. Для підвищення кваліфікації працівників компанія проводить щомісячні тренінги та навчання персоналу.
Універсальні з'єднання T.I.S service (Італія) N334 TIS4 DN350 PN16 (ДУ350 РУ16) ТІС
З'єднання фланцевої арматури на гладких кінцях труб: чавунних, сталевих, асбе — твердо-піментних, ПВХ і ПЕ
Опис
Застосування: в мережах водопостачання, пара, промисловість.
Специфікація
|
|
ЧАСТИНА | МАТЕРИАЛЫ | |
| 1 | Фланець | ківкий чавун | |
| 2 | КОРПУС | сталь з епоксидним покриттям | |
| 3 | Ущільнення | EPDM | |
| 4 | Болт, шайба, гайка | Сталь оцинкована |
| DN | RANGE | A | H | L | n-M |
| 40 | 48-60 | 140 | 95 | 170 | 2-M12 |
| 50 | 59-72 | 156 | 95 | 170 | 2-M12 |
| 65 | 72-85 | 174 | 95 | 170 | 2-M12 |
| 80 | 88-103 | 185 | 95 | 180 | 4-M12 |
| 100 | 109-128 | 218 | 95 | 180 | 4-M12 |
| 125 | 138-153 | 246 | 95 | 180 | 4-M12 |
| 150 | 159-182 | 280 | 104 | 190 | 4-M12 |
| 175 | 192-210 | 312 | 130 | 190 | 4-M12 |
| 200 | 218-235 | 328 | 130 | 210 | 4-M12 |
| 250 | 272-289 | 382 | 130 | 220 | 6-M12 |
| 300 | 315-332 | 430 | 130 | 220 | 6-M12 |
| 350 | 351-378 | 510 | 130 | 230 | 8-M14 |
| 400 | 390-410 | 530 | 130 | 220 | 8-M14 |
| 400 | 417-437 | 557 | 130 | 260 | 8-M14 |
| 500 | 526-546 | 663 | 130 | 270 | 10-M14 |
| 600 | 630-650 | 740 | 130 | 270 | 10-M14 |
Сертифікати, каталоги, брошури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La T. i.S. Service |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0 бар |
| Покриття | Епоксидний порошок |
| Робоче середовище | Агресивне середовище, Неагресивне середовище, Вода |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Колір | Синій |
| Максимальна температура робочого середовища | 120 град. |
| Умовний прохід | 350 |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Діапазон мм | 351-378 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 |
| Діаметр підключення | 14" |
| Матеріал корпусу | сталь з епоксидним покриттям |
| Стан виробу | Нове |
- Ціна: 17 232 ₴

