
Каналізаційний заглибний насос JUNG PUMPEN GmbH (Німеччина) MULTICUT-PUMP 08/2 MS, з різальним механізмом
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: JP09946
- +380 (67) 321-94-73
Каналізаційний заглибний насос JUNG PUMPEN GmbH (Німеччина) MULTICUT-PUMP 08/2 MES, з різальним механізмом з поплавцевим вимикачем
· Зовнішній різальний механізм
·Регульований різальний проміжок
·Штепсельне кабельне з'єднання
·Контроль оливної камери
· Вбудований захист двигуна
· Незалежне від напрямку обертання механічне ущільнення
· Захист мотора
·Рабоче колесо та змінна пластина з високоміцного матеріалу — Grivory
ОБЛАСТИ ЗАСТОСУВАННЯ
Заглибні насоси з різальною системою MultiCut застосовуються в стаціонарному режимі для відведення господарсько-побутових стічних вод (згідно зі стандартом DIN 1986-3).
Різальна система дає можливість використовувати напірний трубопровід діаметром від DN 32, без встановлення різальної системи — хв. DN 80. Прокладка трубопроводу відбувається паралельно до поверхні.
Режими роботи насосів для транспортувального середовища до 40 °C:
- Двигун занурений: безперервний режим роботи (S1)
- Двигун над рівнем води: повторно-переривчастий режим (S3) (наприклад 30% = 3 хв — робота, 7 хв — пауза)
Ефективна різальна система гарантує максимальну надійність експлуатації та видатні показники подавання. Міцна різальна плита й обертовий гострий тригранний ніж із загартованої неіржавкої сталі подрібнюють із високою продуктивністю (понад 67.000 дій на хвилину) наявні в стічній воді звичайні домішки до того, як вони потрапляють у гідравлічну систему насоса. Регульована зовнішня різальна система запобігає потраплянню всередину насоса, що не піддаються різанням твердих частинок. Розташовані канавки на різальній плиті надають самоочисну функцію різальної системи та підвищують у такий спосіб її надійність.
КРИВАВА ХАРАКТЕРИСТИК:
Зберігаються права на конструктивні зміни
Відповідно до EN 12056, мінімальна швидкість потоку в напірному трубопроводі має становити 0,7 м/с. Це значення зазначено на діаграмі Q-H як початкове граничне місце





Одиничне встановлення — мін. розміри колодязя (cm)
без GR: 40х40
з GR і зворотним клапаном: 40х65
з GR і кульовим зворотним клапаном: 40х65
Подвійне встановлення — мін. розміри колодязя (cm)
без GR і зворотного клапана, зворотного вентиля: 60х60
без GR і зворотного вентиля: 60х80
з GR і подвійним зворотним клапаном: 60х60
з GR і зворотним клапаном абовентилем: 65х85
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pentair |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 17.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний напір | 18.5 м |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Пропускна здатність | 18.5 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 445 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні | |
| Потужність | 1.24 кВт |
| Перекачувані середи | Каналізаційні речовини, стічні води |
| Тип приєднання | Фланцеве |
- Ціна: Ціну уточнюйте

